Ronde tafel: Samen in onze strijd

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Elle/Zij –...

Lees meer...
Literaire ontmoeting: Vrouwen aan het woord in Brussel

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Arthis Artists, Elle/Zij...

Lees meer...
Creatief atelier voor kinderen: Martisoare en Martenitsa

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Arthis Artists, Basarabeanca, I-Art, Orpheus, de...

Lees meer...
Tentoonstelling en gala: Mannen stellen vrouwen voor

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Arthis Artists, ElleZij...

Lees meer...
Kunstenaars en publiek: in dialoog

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, MusicArthis Piano B-Art en Arthis Artists Lees meer...

Ontmoeting met volksdansgroep Zamfira en haar zanggroep

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Zamfira, I-Art,...

Lees meer...
Het feest van de Martisor

Arthis - Het...

Lees meer...
Ontmoeting met de Belgisch-Moldavische gemeenschap

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis...

Lees meer...
Elle/Zij – Week van de Vrouw

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Arthis...

Lees meer...
Interlitratour 2020

Feest MIX CENTRAL

Zaterdag 09.05.2015
Dapperheidsplein, 1070 Anderlecht
15:00-22:00

mixcentral2015

15:00 – Radio Arthis live
16:00 – Infostands
           Workshop eieren versieren
17:00 – Kookmet (GC De Rinck & Cultureghem)
           Poolse kookworkshop (Elzbieta Marciniak)
           Gastentafel
18:00 – Concert vioolklas (Academie voor Muziek en Woord & Kopanica)
           Aurel Budisteanu (accordeon), Costel Ursulet (cimbalom),
           Zoltan Kekeny (contrabas) en Nicolas Hauzeur
18:40 – Dans
19:00 – Concert Brussels Underground (Kopanica)
19:30 – Concert (Centrum Polskie)
20:30 – Roemeense dans, muziek en zang (Zamfira Arthis)
           Aurel Budisteanu (accordeon) en Raluca Patuleanu (panfluit)
21:00 – Popconcert Muzinne (Zinnema)

Erasmushuis – Kapittelstraat 31, 1070 Anderlecht
15:00 – Roemeense en Poolse verhalen
16:00 – Geschiedenis Poolse migratie naar België
           (Zenon Lupina – Centrum Polskie)
           Spel (6-14 jaar)

Gemeenschapscentrum De Rinck – Dapperheidsplein 7, 1070 Anderlecht
16:00 – 3-D expo ‘Wieliczka-zoutmijn’ (Polska: Polish Tourist Organisation)
           Tradities uit Roemenië (foto’s)
22:00 – DJ Panda

Zinnema - Veeweidestraat 24-26, 1070 Anderlecht
17:00 – Vernissage Dialoog Oost-West (Arthis). Kunstenaars : Sabina Chiscop, Francisc Chiscop, Beatrice Anghelache, Roxane Enesco, Cezara Kolesnik.


Georganiseerd door: Académie muziek en woord Anderlecht, Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Bibliotheek Anderlecht, BIEHN, Brussels Underground, Centrum Polskie, Cultureghem, Dienst Cultuur Anderlecht, Elzbieta Marciniak, Erasmushuis, Foyer, Gazetka, GC De Rinck, Kadanja, KomBust, Kopanica, FARB : Euro-Mara Events, I-Art, Radio Arthis, We in Europe, Arthis Artists, Street Art Music, Vereniging van Roemeense Ouders in België, Zamfira, Music Arthis, Salsa4U, Romavrouwen, Roemeens Toeristisch Bureau, Poolse Ambassade – Dienst Toerisme en Cultuur, Poolse Missie, Szkolny Punkt Konsultacynjny, Im. Jana Pawla ll przy Ambasadzie RP w Brukseli z siedziva przy Polskiej Misji Katolickiej, Zinnema.

Met de ondersteuning van Schepen van Nederlandstalige Cultuur en Bibliotheek Elke Roex, Burgemeester Eric Tomas, het Schepencollege van Anderlecht en de Vlaamsegemeenschapscommissie.

Quoi de Neuf?
Januari - Juli 2019

Quoi de neuf 112

Inschrijven nieuwsbrief

Go to top